Golden Fox Village Studio

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Golden Fox Village Studio Lákones heeft een zonneterras en ligt binnen 15 minuten lopen van de Palaiokastritsa Baai. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.

    Het 60 m² grote appartement ligt tevens op 2 km afstand van het Klooster van Paleokastritsa. Dit appartement is op op zo'n dan 10 minuten rijden van het Klooster van Paleokastritsa gelegen.

    Golden Fox Village Studio biedt 1 badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei behoren tot de voorzieningen voor self-catering.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer00002778143

    Kameropties bij Golden Fox Village Studio Lákones

    Golden Fox Village Studio biedt 1 badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Golden Fox Village Studio Lákones Gangen foto Golden Fox Village Studio Lákones Andere info foto Golden Fox Village Studio Lákones Skyline foto Golden Fox Village Studio Lákones Buitenkant foto Golden Fox Village Studio Lákones Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Golden Fox Village Studio Lákones

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Golden Fox Village Studio Lákones

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van dit appartement?
      De grootte van dit appartement is 60 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Golden Fox Village Studio Lákones